Het is voorbij... Editie 9 van het KunstenFESTIVALdesArts heeft de deuren achter zich gesloten, maar niet zonder het nodige feestgedruis: het slotfeest in de Beursschouwburg was de kers op een overheerlijke taart. Dankjewel artiesten, dankjewel partners, dankjewel medewerkers, dankjewel sponsors, maar bovenal: dankjewel aan jullie, een publiek om u tegen te zeggen! U was er niet alleen talrijk, maar ook geïnteresseerd, avontuurlijk, eigenzinnig en bijzonder warm.
In cijfers: 24 dagen, 35 projecten, 140 voorstellingen, 294 kunstenaars uit 14 verschillende landen, 15 honden, 3 kippen, 65 medewerkers en 20 vrijwilligers, 20.000 toeschouwers (5% meer dan vorige editie), 89% zaalbezetting en daarbovenop nog eens de ontelbare mensen die genoten van gratis projecten als het zwaluwennest, Lone Twin en de expo’s.
Volgende editie: 6 mei tot en met 28 mei. Programma voor deze 10e feesteditie beschikbaar vanaf half maart 2005. Tot volgend jaar!
De ploeg van 2004... >>>